פורץ מנעולים באשקלון והסביבה – אנו במנעולן פיקס פרוסים עם מנעולנים באשקלון בכל רחבי העיר ונותנים מענה מהיר במחירים אטרקטיביים

מחפשים מנעולן באשקלון? כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול או שהמפתחות פשוט אבדו, שירותי מנעולן באשקלון בהחלט יכולים לסייע לפתור את הקושי בקלות. פריצת דלת נעולה באשקלון או בארץ בכלל היא לא עניין של מה בכך, לכן חשוב לאתר מנעולן באישור המשטרה אשר מהימן ובעל ניסיון. מנעולנים מומלצים באשקלון יודעים כיצד להתמודד מול כל מנעול ומנעול, כך שתוכלו לשוב ליום שלכם במהרה ועם מפתח חדש ביד.

 

שירותי מנעולן בעיר אשקלון 24/7 במחירים נוחים (מאוד)

מנעולנים באשקלון עם ניסיון של שנים והמלצות מוכחות – בלי חאפרים ובלי קונצים

 פורצי מנעולים מורשים הפועלים באשקלון והסביבה בזמינות גבוהה לפריצות מכל סוג

נתקעתם וצריכים עזרה בפריצת דלת הבית? הרכב נעול ולא נפתח? אנחנו כבר באים

פורץ מנעולים באשקלון יגיע מהר לכל רחוב באשקלון ולכל שכונה בעיר: אגמים, ברנע, ניצנים, אזור המרינה, אפרידר, עיר היין, הסיטי, נווה דקלים, רמת אשכול ונוספות

לשירות בעיר אשקלון חייגו לטלפון >> 055-9706744

 

מנעול באשקלון manulanfix
צוות מנעולן פיקס – שירותי מנעולן באשקלון ואזור הדרום – פורץ מנעולים בעיר אשקלון מסביב לשעון

 

 

שירותי מנעולן פיקס באשקלון:

✔ פורץ דלתות באשקלון והסביבה להחלפת מנעול דלת, החלפה של צילנדר פלדלת באשקלון, רב בריח, שריונית או מנעול בדלת כניסה מסוג אחר, פריצה של דלתות פנים ודלתות ממ"ד, כיוון ותיקון דלת או צירים, התקנת מנעולים ביומטריים, מנעולים חכמים עם טביעות אצבעות ועוד 24 שעות ביממה. תיקון תקלות מנעול נפוצות.

✔ פריצת רכבים באשקלון מכל סוג כולל רכבי יוקרה ומכוניות אספנות, התקנת קודנים ואימובילייזרים, תיקון סוויץ' לרכב, שכפול ושחזור מפתחות ע"י מנעולני רכב מקצועיים.

✔ מחפשים מנעולן באשקלון שהופיע בתכנית יצאת צדיק? זכרו שלא כל המנעולנים המקצועיים וההגונים קיבלו חשיפה. המנעולנים שלנו מספקים שירות הוגן ואחראי.

 

מנעולן באשקלון - מחירון מומלץטווחי מחירים ממוצעים (לא כוללים מע"מ)
עלות פריצת דלת רגילה באשקלון
דלת פלדה, כניסה או ממ"ד
170-390 ₪
מחיר ביקור של מנעולן מורשה באשקלון150-250 ₪
עלות החלפת צילינדר לדלת באשקלון פלדלת, רב בריח, שריונית ואחרות170-550 ₪
מחיר פריצת דלת של חדר | דלת עץ | דלת פנים דלתות פשוטות170-350 ₪
פריצת דלת כניסה לבית או דירה באשקלון170-390 ₪
פריצת דלתות פלדלת, שריונית חסם, רב-בריח אשקלון
170-550 ₪
פורץ רכבים באשקלון לפריצת רכב נעול פריצה של מכונית170-550 ₪
החלפה או התקנה של מנעול דלת באשקלון החלפת מנעול דלת קיים או התקנת חדש270-550 ₪

 

פריצת דלת באשקלון – מספר שיטות שאפשר לנסות לפני הזמנת מנעולן

התשובה לשאלה איך פורצים דלת ודאי הייתה עוזרת לרבים מאיתנו, בין אם אנו בשכונת נווה דקלים או בגבעת ציון, במקרה שבו ננעלנו מחוץ לבית או גרוע מכך, בתוך הבית עצמו. דלת שלא נפתחת עלולה לפגוע בשגרת היום שלנו, ולסכן חיים כאשר ילד נעול בתוך הבית.

פריצת דלת נעולה באשקלון היא לרוב מורכבת, אך לפעמים ניתן לנסות ולפתור את הקושי בעצמנו לפני שאנחנו מתקשרים למנעולן.

 

#1 שיטה ראשונה לפרוץ דלת באשקלון באופן עצמאי – כרטיס אשראי

השיטה לא תעבוד במקרה של דלתות בריח, אך תצליח בוודאות לפתוח דלת שעוצבה עם מנעול קפיץ. כדאי לבחור בכרטיס שלא אכפת לכם ממנו, כך שבמידה ויישבר לא יגרם נזק. עדיף לבחור בכרטיס גמיש ככל היותר, אפילו כזה העטוף בניילון.

בכדי לפרוץ את הדלת באמצעות כרטיס, ראשית יש להכניס את הכרטיס בין המנעול והמסגרת, ולאזן אותו כנגד המסגרת. נעקם אותו אחורה, במטרה להשיב את המנעול אל תוך הדלת ועל ידי כך, לשחרר את הנעילה עצמה.

אם אין מקום בין המנעול למסגרת, ניתן להכניס את הכרטיס מעל למנעול עצמו, ולאחר מכן להניף מטה את הכרטיס, תוך כיוונון כיוון הכרטיס אל עבר המסגרת. במצב זה מומלץ להשתמש בכרטיס עבה וחזק, שלא נשבר בקלות, ולהגן על היד.

 

#2 פריצת דלת באשקלון עם מברג או מפתח אלן

שיטה זו מסייעת לפרוץ את רוב הדלתות שננעלות דרך ידית הדלת עצמה. יש לבחון את ידית הדלת ולחפש עיגול קטן. ניעזר במברג מיקרו או במפתח אלן בכדי להסיר את הידית: לוחצים את המברג פנימה עמוק ככל האפשר, ומסובבים אותו שמאלה או נערו אותו עד שמרגישים שהסיבוביות מביאה לפתיחת הידית.

 

#3 מפתח אלן וסיכת ביטחון

לוחצים אל תוך הצד התחתון של המנעול, חור המפתח, את הצד הקצר של מפתח האלן. יש להפעיל מעט כוח, בכדי לסובב את המנעול לכיוון סיבוב המפתח. חשוב לשמור על לחץ יציב ככל האפשר, ותוך כדי לדחוף את סיכת הביטחון בעדינות אל תוך הצד התחתון של המנעול.

נסובב את סיכת הביטחון בתוך המנעול ויחד עם זאת, נגדיל את הלחץ שאנו מפעילים על מפתח האלן, עד שמרגישים כי המנעול החל לזוז. לאחר מכן, יש להמשיך לחזור על אותה הפעולה עד לפתיחה מלאה של הדלת.

אפשרות נוספת, היא להיעזר בסיכת הביטחון במטרה להעלות את הפינים של המנעול עצמו: תוך שימור הלחץ שמפתח האלן מפעיל על המנעול, דוחפים את סיכת הביטחון פנימה בהדרגה. כאשר הסיכה יוצרת מגע עם פין, ננסה לתפוס אותו ולהרים אותו חזרה אל עבר הציר. יש לחזור על הפעולה עם כל פין ופין, עד שהדלת נפרצת לחלוטין. נתקעתם מחוץ לבית או דירה באשקלון? צרו קשר ואנחנו מגיעים. פורץ דלתות באשקלון זמין 24/7.

 

#4 פורץ מנעולים באשקלון על ידי הסרה של הצירים

יש לקחת מברג שטוח ראש, ולדחוף אותו בין ציר הדלת, מפרק הדלת אל הפין. נקיש על ידית המברג לכיוון מטה בעזרת פטיש. יש להסיר את המפרק ואת הפין כאשר שניהם משוחררים מספיק.

יש לחזור על הפעולה עם כל הצירים. אם הפין אינו משתחרר בקלות, ניתן להשתמש במברג פיליפס, שחזק יותר ומשחרר את הדלת מהר יותר.

 

ואם כל זה לא עזר?

אם כל השיטות הנזכרות כאן לא הצליחו לפתור את הבעיה, צרו איתנו קשר ואנו נדאג לזמן עד לדלת ביתכם מנעולן מורשה ומנוסה, שיסייע לכם לפתור את הבעיה בקלות ולשוב לשגרה.

 

מנעולנים באשקלון – מחירים

הזמנה של שירותי פורץ מנעולים מורשה עולה בין 150 ל- 350 ₪ בין אם אתם משכונת אגמים או שמשון, השירותים מוצעים בכל רחבי העיר ושווים בכל שכונה.

מנעולן מורשה מספק שירותי פריצת דלת תקועה, פריצה מלאה של דלת והחלפת צילינדר שמוסיפים בין 200 ל-400 ₪ לעסקה, בעבור תשלום על רכישה של צילינדר איכותי ועל פעולת החלפת צילינדר באשקלון עצמה. דלתות מסחריות עשויות לעלות יותר, בין 250 ל- 450 ₪ בממוצע, משום שרובן מצריכות פעולות נוספות להשלמת הפריצה, כמו החלפה של צירים וניתוק ממשקוף הדלת.

מנעולן אשקלון שעובד בשבת או הזמנה של מנעולן מעכשיו לעכשיו זמינות 24 שעות ביממה עשוי לעלות מעט יקר יותר, עקב הדחיפות של ההזמנה.

פעמים רבות, ניתן לשלוח תמונה אל פורץ מנעולים מנוסה, בכדי שיספק הצעת מחיר טרם הגעה אליכם. בכדי לחסוך עלות של ביקור בית מיותר, מומלץ לוודא את עלות התיקון טרם הגעת המנעולן.

 

לקריאה נוספת: פורץ מנעולים באשדוד, מנעולן באזור הדרום

 

מנעולנים באשקלון פזורים ברחבי העיר וזמינים לקריאה – מפת העיר: