מחירון המנעולנות השלם ל-2024 – מחיר מנעולן על פי סוג השירות

עם מנעולן פיקס אתם לא צריכים לשלם ביוקר בכדי ליהנות משירות של מנעולנים. אם לא די בכך, אנחנו שמחים להיות שקופים במחירים שאנו מציעים לכם, כך שאתם יכולים לדעת מראש כמה תשלמו על עבודה המוצעת לכם על ידי מנעולן במחיר טוב. המנעולנים המגיעים מטעמנו הינם מנעולנים מובילים ומנוסים, שמבצעים את עבודתם על פי הסטנדרט הנדרש ועם תעודה רשמית המעידה על מעבר בהצלחה של קורס המנעולנות.

לנו כלל לא חשוב אם המנעול שאתם צריכים לפרוץ הוא מנעול של הרכב, של הכספת או של הבית – מחירון שירותי מנעולן המוצע לכם דרכנו הינו מחירון זול, נוח ומתאים לכל כיס! אנו מתמחים במגוון שירותים הכוללים פריצות, שכפול, התקנות ושחזור של מפתחות. אז גם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה להזמין מנעולן מורשה? לפניכם כל מה שחשוב לדעת על המחירים המוצעים לכם, וגם מפרט של סוג העבודה והמחיר המומלץ לה.

 

מחפשים פורץ מנעולים מקצועי במחיר הוגן?

✔️ המנעולנים המנוסים של מנעולן-פיקס יגיעו במהירות לכל כתובת שתמסרו

✔️ פריצת דלתות ומנעולים מכל סוג בפריסה ארצית מלאה! מחירים זולים ושירות אדיב

✔️ פורצי מנעולים (בזמינות גבוהה) יגיעו לספק שירותי מנעולנות לשביעות רצונכם

רוצים לשמוע עוד? מוזמנים להתקשר: 055-9706744

 

מחירון מנעולן פיקס - טווחי מחירים מומלצים
מחיר מנעולן – כמה עולה? מחירון מנעולנים מומלץ לצרכן

 

 

איך מוצאים מנעולן מומלץ במחיר זול?

עוד הרבה לפני שתרצו לקבל מחיר מנעולן, תרצו למצוא מנעולן שאכן כדאי לעבוד אותו. לרוב, מדובר על עסק המבוסס על פריצות מנעולים של רכבים, כספות ודלתות, והמציאות היא שמדובר על תחום די פרוץ (אהבתם את משחק המילים?) שבו כל אדם שמכיר טכניקות של פריצה, מכתיר עצמו כפורץ מנעולים.

שימו לב: המטרה היא לא למצוא את המחיר הזול ביותר, אלא את השידוך המושלם שבין מחיר הוגן ונוח ובין איש מקצוע. ההמלצה שלנו אליכם היא ללקט המלצות על מנעולנים מנוסים ומיומנים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם עובדים אל מול מנעולן מקצועי.

כיום, הודות ליכולת הנפלאה להחליף מידע ברשת האינטרנט, בין היתר באמצעות פורומים וקבוצות ברשתות החברתיות, אתם יכולים למצוא מנעולן במחיר הוגן שגם יבטיח לכם שירות במחיר נוח, וגם תוכלו להיות שקטים כי אכן מדובר על מנעולן עם תעודות ועם קהל של לקוחות מרוצים.

הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות הוא להתפתות למחיר זול שעומד מאחוריו חובבן שאינו עובד כחוק ועל פי הנדרש. זיכרו: מנעולן זול זה חשוב, אך לא על חשבון המקצועיות והשירות.

לכל סוג של עבודה יש את טווח המחירים שלה כפי שריכזנו עבורכם בטבלה כאן למטה. כך לדוגמא מחיר החלפת צילינדר לא אמור לסטות מהטווח שבין 250 ל-550 שקלים.

 

עלות מנעולן – איך זה קשור להמלצות?

המלצות שאתם קוראים בפורומים ובקבוצות שונות באינטרנט יכולות לסייע לכם רבות! יחד עם זאת, חשוב מאד לדעת איך ללקט המלצות.

ראשית, בקרו בקבוצות ובפורומים מוכרים הידועים בכך שהם מאגדים המלצות על מנעולנים המבצעים פריצת מנעול צילינדר, פריצות רכבים וכדומה. כמו כן, כדאי מאד לוודא כי מי שכותב את ההמלצה הוא אכן פרופיל אמיתי.

איך מאתרים פרופיל אמיתי? די בקלות. בקרו בפרופיל של כותב ההמלצה והבטיחו כי מדובר על משתמש פעיל המעלה סטטוסים, תמונות וכדומה.

חשוב להבין זאת מאחר וישנם פרופילים מזויפים שכל מטרתם היא לכתוב המלצות מפוברקות. מדובר על המלצות הנכתבות על ידי המנעולנים בעצמם, כך שלא באמת מדובר על המלצה אמיתית המשקפת את חוויית השירות של הלקוח.

 

האם יש למנעולן זכות לדרוש מכם בתעודות מסוימות?

חד משמעית, כן. המון פעמים ישנם הלקוחות שלא מבינים באיזו זכות המנעולן דורש מהם להציג תעודות, ולא ליהפך. שימו לב: החובה שלכם היא לדרוש בתעודה המעידה על תעסוקה חוקית של המנעולן על פי חוק, ותפקידו על המנעולן הוא לדרוש מכם בתעודות המעידות על זיקה שלכם אל הדירה, הרכב או הכספת.

רבים לא מאמינים, אך קרו מקרים מעולם בהם אנשים הציגו עצמם כבעלים של רכבים, כאשר הם הזמינו פורץ רכב שיפרוץ עבורם את הרכב.

כך, נגנבו לא מעט רכבים בעת שהמנעולנים לא דרשו ברישיון נהיגה, תעודת ביטוח או מסמך אחר הקושר בין בעל הרכב ובין הרכב. מחיר פריצת רכב רגיל דרכנו לא כולל אך ורק את עבודת הפריצה, אלא גם את השירות המצוין שאתם מקבלים הכולל את הבדיקות המקדימות.

 

מחיר של מנעולן
שירותי מנעולן במחירים אטרקטיביים במיוחד!

 

החשיבות של שירות מנעולנים הניתן 24/7

ישנם שירותים שניתן לתכנן אותם מראש עם אנשי מקצוע, כאשר לעתים מתאמים את ביצוע השירותים מהיום לעוד חודש ולפעמים אפילו יותר.

עבודה של מנעולנים היא במרבית המקרים עבודה המבוססת על קריאות SOS: בעלי משרדים הקוראים למנעולנים שיפרצו עבורם את הכספת, הורים מודאגים המזמינים פורץ דלתות לאחר שילדם ננעל בתוך הבית ועד נהגים המוצאים עצמם בחניון בשעת לילה מאוחרת מבלי יכולת להיכנס אל הרכב הפרטי שלהם.

מחירון מנעולנות שמיד יוצג בפניכם, כולל שירותים הניתנים במתכונת של 24 שעות ביממה! המשמעות היא שתוכלו לקרוא למנעולנים שלנו בכל שעה ביום, תוך שאתם מקבלים שירות במהירות האפשרית! מנעולן שלא עובד במתכונת שכזו המון פעמים אינו רלוונטי, ואנו עושים הכל על מנת להיות רלוונטים וזמינים עבורכם.

 

ממה מורכב המחיר שאתם משלמים למנעולן?

מחירון עבודות מנעולן אינו מחיר אחיד וטווח המחירים הינו טווח שונה בין כל סוג של עבודה. המחיר שאנו מציעים לכם הינו מחיר נוח שמתאים לכל כיס, אך יחד עם זאת חשוב לנו מאד שתדעו על מה אתם עתידים לשלם: ראשית, מורכבות העבודה.

ישנן פריצות פשוטות יותר המסתיימות תוך דקות ספורות, אך גם ישנן פריצות שהעלות שלהן גבוהה יותר רק מאחר ומדובר על עבודה מורכבת יותר שעל המנעולנים לבצע.

פרמטר נוסף המשפיע על המחיר הוא סוג הפריצה: האם מדובר על פריצה של כספת, רכב או דלת של דירה או משרד. כל פריצה מתומחרת בעלות שונה, כאשר המחיר מושפע גם מסוג המנעולן וסוג הרכב או הדלת – רכב יוקרה או רכב פשוט יותר, דלת מעץ או דלת פלדלת.

אלמנט נוסף שמשפיע על המחיר שאתם עתידים לשלם הוא שעת השירות: אנו זמינים לכם עם שירותים של 24 שעות ביממה, כאשר שירותים הניתנים בשעות שאינן שעות לילה מאוחרות, מתומחרים בעלות נמוכה יותר.

 

מחירון שירותי המנעולנות המלא, לפניכם:

מחיר שווה יותר מאלף מילים, וזו הסיבה שאנו שמחים להציג בפניכם את המחירון שלנו! גם אתם תוהים מהו מחיר פריצת מנעול דלת, עלות החלפת מנעול לרכב, כמה עולה לפרוץ כספת וכמה יעלה לכם לשכפל מפתח? אלו טווחי המחירים המומלצים.

 

מחיר מנעולן לפי סוג השירותטווח מחירים מומלץ (לא כולל מע"מ)
מחיר פריצת מנעול צילינדר170-420 ₪
כמה עולה פריצת רכב220-490 ₪
ביקור מנעולן - מחירים150-250 ₪
מחיר התקנת מנעול דלת240-450 ₪
עלות פריצת כספת ביתית150-450 ₪
מחיר פתיחת כספת נעולה150-450 ₪
מחיר החלפת צילינדר בדלת כניסה (מפתח משונן או מפתח חורים)230-550 ₪
עלויות החלפת צילינדר בדלת פלדלת / רב בריח / שריונית חסם / פנדור / מולטי לוק340-550 ₪
מחירי החלפת מנגנון רב בריח340-550 ₪
טווח מחירים של פריצת רכב יוקרה250-490 ₪
פריצת דלת טרוקה190-250 ₪
פריצת דלת עץ250-350 ₪
פריצה של מנעול פבלוק (Pablock)250-350 ₪
המחיר של פריצת דלת פלדלת390-580 ₪
כמה עולה לפרוץ מנעול לשונית100-390 ₪
עלות התקנת עינית לדלת כניסה150-520 ₪
המחיר של התקנת מחזיר דלת450-620 ₪
כמה עולה להתקין סגר ביטחון לדלת כניסה100-250 ₪
תיקון ידית של דלת כניסה לבית או בניין משותף250-550 ₪
התקנת מנעול עליון לדלת / מנעול כספת360-620 ₪
התקנת מנעול ביומטרי או מנעול חכם1200-2900 ₪
הגבהת דלת טווח מחירים250-350 ₪
שכפול מפתחות לבית (משונן או מפתח חורים רב בריח)10-50 ₪
שכפול מפתחות לרכב (משתנה בהתאם לסוג המפתח של הרכב)220-1400 ₪
שחזור מפתח לרכב (מחיר משתנה בהתאם לשנתון הרכב ולדגם). מידע כאן330-2500 ₪
כיוון צירי דלת פלדלת (שימון וכיוון הצירים)245-350 ₪
החלפת סף דלת250-350
עלות נוספת עבור שירות בשעות הערב20-40 ₪
עלות נוספת עבור שירות בשעות הלילה60-90 ₪

 

שירות יקר אינו בהכרח שירות טוב יותר!

משיחות עם לקוחות שלנו, גילינו כי רבים מהם מאמינים בלב שלם כי שירות יקר יותר הוא בהכרח שירות מקצועי יותר וטוב יותר.

מחיר מנעולן רכב או מנעולן של כספות או דלתות לא צריך להיות מחיר שיקרע לכם את הכיס! בעת שאתם משלמים ביוקר, אתם לא באמת משלמים על שירות טוב יותר, אלא שאתם מטפחים אנשי מקצוע שאינם די אמינים.

ישנו מחירון ממוצע שאליו נצמדים מרבית המנעולנים, כאשר עבור כל עבודה ישנו טווח מומלץ.

בעת שאתם פוגשים במנעולנים שאינם נצמדים אל טווח המחירים המומלץ, הרי שחשוב שתדעו כי מדובר על אנשי מקצוע שאינם אמינים וכל מה שהם מחפשים הוא לגזור עליכם קופון.

על כן, אנו ממליצים לכם להביט על מחירון מנעולנים המפורסם אצלנו, ולגלות מה המחיר המומלץ עבור כל שירות.

 

האם מחיר עבודה של מנעולן מורשה גבוה יותר?

כפי שציינו, מחיר טוב המוצע לכם חייב להיות מחיר הניתן על ידי מנעולן מקצועי. בעת שאתם עובדים עם מנעולן מקצועי ומנוסה, אתם יכולים להבטיח כי הכספת שלכם, הדירה שלכם או הרכב שלכם, מטופלים על ידי איש מקצוע ישיר ואמין.

המנעולנים שלנו הינם מנעולנים שלא רק מציעים לכם מחירים נוחים, אלא גם מנעולנים שיכולים להציג לכם אישור תקף מהמשטרה. כל מנעולן שלנו הינו מנעולן ללא כל עבר פלילי, שיכול להציג בפניכם תעודת יושר ותעודה המעידה על מעבר בהצלחה של קורס המנעולנות.

כמו כן, המנעולנים שלנו הינם מנעולנים שמיומנים במגוון רחב של עבודות. המשמעות היא שאתם לא צריכים להמתין לזמינות של מנעולן מסוים, אלא שכל מנעולן שלנו יכול לבצע אצלכם את העבודה הנדרשת.

כמו כן, חשוב לנו לציין כי המנעולנים שלנו הינם מנעולנים מנוסים שמכירים היטב את סוגי המנעולנים וטכניקות הפריצות המתקדמות ביותר שגורמות למינימום של נזק. אנחנו לא מהמרים על טיב השירות הניתן לכם, אלא דואגים לכם מראש לטוב ביותר!

 

מחיר שירותי מנעולן
התקשרו אלינו להזמנת מנעולן במחירים ללא תחרות!

 

עלויות של עבודות מנעולן מוצעות גם בזול

אז כן, לא טעיתם: השירות המוצע לכם דרכנו מוצע לכם במחיר זול והוגן! המון פעמים המילה "זול" מטעה ויוצרת רושם של שירות שאינו מספיק מקצועי, יסודי ואיכותי.

אנחנו שמחים לבשר לכם אחרת: כל שירות המגיע מטעם מנעולן פיקס הינו שירות שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כך שאתם מקבלים עבודה מקצועית.

המחירים הזולים שמוצעים דרכנו משקפים אך ורק דבר אחד: הרצון שלנו לשים את טובת הלקוחות בראש סדר העדיפויות. אינכם צריכים לשלם ביוקר בכדי ליהנות מעבודה מקצועית, איכותית ובטיחותית.

 

האם ניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון?

במרבית המקרים נוכל לתת לכם הצעת מחיר משוערת בטלפון. יחד עם זאת, קשה לנו מאד להתחייב למחיר סופי מבלי שהגענו לבחון את השטח לפני ביצוע העבודה.

המחיר שאנו נותנים לכם בטלפון הינו מחיר המשקף את התיאור שנתתם לנו בטלפון לגבי סוג העבודה שאתם זקוקים לה, סוג הכספת או הרכב וכדומה.

לא תמיד המידע שאנו מקבלים מספיק על מנת שנוכל להתחייב למחיר מראש, אך אנו כן מתחייבים לטווח מחירים הגיוני בכדי שתוכלו לדעת לקראת מה אתם הולכים.

 

פריצה עצמאית על מנת לחסוך כסף? לא מומלץ

לא אחת אנו מתבקשים על ידי הלקוחות שלנו שנדריך אותם בטלפון על מנת שהם יוכלו לבצע את עבודת הפריצה לבדם.

האם מומלץ לעשות זאת? חד וחלק, לא. עבודת פריצה הינה עבודה שצריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולנים מוסמכים ומיונים שעברו את ההכשרות הנדרשות.

אנו לא מדריכים את הלקוחות שלנו בטלפון, אלא שבמקום זאת אנו מגיעים במהירות האפשרית!

אנו לא ממליצים בשום מקרה לפרוץ דלתות, כספות או רכבים בצורה עצמאית על מנת לחסוך.

עבודה שאינה מבוקרת ואינה מקצועית לא תחסוך לכם דבר, אלא בעיקר יכולה לגרום לנזקים מיותרים שלבסוף יעלו לכם יותר כסף. קראו לנו, אנו מגיעים אליכם