שירות התקנת מחזיר שמן לדלת או שער / מחזיר הידראולי בכל כתובת בישראל: מנעולנים מורשים, מחירים הוגנים.

התקנת מחזיר הידראולי לדלת או לשער (קרוי גם מחזיר שמן לדלת) נחשבת לשירות מאוד מבוקש אצלנו במנעולן פיקס. אלמנט זה מאפשר לדלת או לשער להיסגר בעצמם לאחר שעוברים דרכם, לשם שמירה על בטיחות מירבית.

אצלנו תמצאו מגוון רחב ביותר של סוגי מחזירי שמן לדלתות או שערים, בהתאמה מושלמת לצרכים ולתקציב שלכם. אילו סוגי מחזירי שמן אנחנו מציעים לכם, איך מתקינים מחזיר שמן לדלת/ לשער, מהו המחיר של מחזיר שמן איכותי לדלת ומדוע כדאי לכם להתקשר אך ורק עם מנעולן פיקס לשם רכישה והתקנה שלו? הנה כל התשובות.

 

התקנת מחזיר שמן לדלתות ולשערים בפריסה ארצית מלאה

✔️ מחזירי שמן לדלת  – התקנה ע"י מנעולנים מוסמכים שישמחו לעמוד לרשותכם

✔️ התחייבות לשירות מקצועי ולהתקנת מיטב מחזירי השמן הקיימים בשוק

✔️ מחזירי שמן לדלת – הידראולי, קפיצי, חשמלי ונוספים במחיר אטרקטיבי

לייעוץ בנושא מחזיר שמן, חייגו: 055-9706744

 

מחזיר שמן לדלת או שער
התקנת מחזיר שמן הידראולי וחשמלי לדלת או שער – מנעולן פיקס

 

 

מה זה בדיוק מחזיר שמן לדלת? ומדוע הוא חשוב?

כולכם בוודאי נתקלתם בסוגי דלתות או שערים שנפתחים באמצעות דחיפה או משיכה, כשלאחר המעבר דרכם הם נסגרים מעצמם, ללא צורך במגע יד אדם. הדבר מתאפשר באמצעות התקנה של אלמנט מאוד יעיל בדמות מחזיר דלת. המחזיר בנוי בצורה כזאת שחלקו האחד מחובר לדלת או לשער ואילו האחר לקיר או לאלמנט קבוע אחר (משקוף וכו').

הדרך בה הוא סוגר את הדלת או השער תלויה בסוג המנגנון (ר' בהמשך). התקנת מחזיר ושער נועדה לענות על מספר צרכים חשובים:

✔️ בטיחות – כאשר דלתות ושערים נסגרים מעצמם בצורה איטית, נמנעות תאונות ופציעות, כגון סגירה מהירה על אצבעות.

✔️ ביטחון – החזרת הדלת או השער מבטיחה את אבטחת המקום, שכן היא מתבצעת בכל מקרה ולא תלויה באדם שיגיע לנעול.

✔️  שמירה על הדלתות – טריקה חזקה של דלתות ושערים (בשל שימוש לא נכון, רוח חזקה וכו') יכולה לפגוע הן בגוף הדלת או השער והן במנגנוני הנעילה שלהם. התקנת מחזיר הידראולי לדלת או שער מונעת זאת ב- 100%.

התקנת מחזיר שמן לדלת אפשרית בכל סוגי הדלתות, בין אם מדובר בדלת כניסה לבית פרטי או בניין מגורים, דלתות משרדים, דלתות אש ודלתות בטיחות, דלתות כבדות וכאמור גם בשערים. כל שצריך זה להתייעץ עם מנעולן מקצועי ולבחור במחזיר המתאים.

 

אילו סוגים של מחזירי שמן לדלתות קיימים?

כאמור, ניתן למצוא מספר סוגי מחזירים לדלת ולשער, את כולם תוכלו לרכוש אצלנו במנעולן פיקס וגם לקבל שירותי התקנה שלהם:

#1 מחזיר שמן הידראולי – מכיל בוכנה שבתוכה שמן, שמתכווצת בזמן פתיחת הדלת או השער ולאחר מכן משתחררת באיטיות בזמן הסגירה. מחזיר מהסוג הזה יכול לסגור את הדלת או השער באמצעות זרוע או במנגנון מסילתי, שנחשב לאסתטי יותר.

#2 מחזיר שמן פנאומטי – פעולתו זהה למחזיר ההידראולי, רק שהוא פועל באמצעות לחץ אויר (גז דחוס) ולא באמצעות שמן.

#3 מחזיר שמן קפיצי – משתמש בכוח הנאגר במתיחתו של קפיץ על מנת להשיב את הדלת או השער למקומם. מנגנון זה נחשב זול יותר ומתאים מאוד בתור מחזיר שער צידי (שער שנפתח בציר סיבובי) ועבור שערים קלי משקל.

#4 מחזיר שמן חשמלי – אינו עובד עם בוכנה או קפיץ, אלא באמצעות מנוע חשמלי. סוג זה נחשב ליקר יותר והוא מחייב חיבור קבוע לחשמל ויצירת תשתית המתאימה לכך.

מחזירי דלתות איכותיים מכל הסוגים שלעיל, מגיעים עם מנגנון מובנה שיכול לסייע בנוחות השימוש בהם. המנגנון יכול לקבוע באיזו מהירות הדלת או השער יסגרו לאחר פתיחתם ואיזו התנגדות הוא יספק כאשר פותחים את הדלת או השער. מחזירי הדלתות האיכותיים ביותר אף יגיעו עם מנגנוני סגירה שקטים במיוחד, כשישנם כאלה שמגיעים עם מנגנון נגד טריקה חזקה (ננעלים למשך מספר שניות בזמן ניסיון טריקה) או כאלו שמגיעים עם מנגנון השהייה, כך שהדלת או השער נסגרים רק לאחר מספר שניות לאחר פתיחתם, לצרכי בטיחות.

 

שיקולים נוספים בבחירת מחזיר שמן לדלת

מעבר לבחירה בסוג מחזיר הדלת הספציפי לפי סוג המנגנון, ישנם שיקולים נוספים שחשוב להכיר לפני שמחליטים על התקנת מחזיר לדלת או לשער:

✔️ חוזק – הזכרנו שחלק מהמחזירים ניתנים לכיוון מבחינת העוצמה, אך חשוב לדעת שאם מבצעים התקנה של מחזיר שמן חזק מדי שאינו מתאים לסוג הדלת או השער, יהיה מאוד קשה לבצע פתיחה נוחה ללא מאמץ. מאידך, מחזיר שמן לדלת כבדה או לשער כבד שאינו חזק מדי, עשוי שלא להצליח לסגור את הדלת והשער או להישחק באופן מהיר. במילים אחרות, יש להתאים את חוזק המחזיר למשקל הדלת והשער ומנעולן מקצועי ידע לייעץ לכם בעניין.

✔️ מחזיר שמן סמוי או גלוי – מחזיר שמן סמוי הוא אלמנט שמותקן בתוך גוף הדלת או השער עצמם ולכן מהווה פתרון מאוד אלגנטי ואסתטי. המחזיר הסמוי הוא מסוג מחזיר שמן קפיצי. מחזירים גלויים, לעומת זאת, הם כאלה שנראים אך ניתן להסוות אותם באמצעות פרופילים מעוצבים שונים. מחזירים גלויים יכולים לעבוד באמצעות זרוע שיכולה להיות מעוגנת לקיר, לגוף הדלת או השער או למשקוף בחלק העליון או התחתון שלהם. במידה ואין די מקום לזרוע, ניתן להשתמש במנגנון מסילה.

✔️ עיצוב – בימינו ניתן להתקין מחזיר שמן לכל סוגי הדלתות, בין אם מדובר על מחזיר שמן לדלת זכוכית, מחזיר שמן לדלת אש, מחזיר שמן לדלת אלומיניום או מחזיר שמן רשת, אך חשוב לדעת להתאים את סוג המחזיר גם לעיצוב הנדרש. אצלנו תמצאו מחזירי דלתות ושערים במגוון רחב של צבעים וחומרים (אלומיניום, פלדה) כך שיכולת ההתאמה שלכם תהיה מושלמת.

 

מחזיר שמן – החשיבות של התקנה מקצועית

התקנת מחזיר הידראולי לדלת או לשער מחייבת מקצועיות ברמה גבוהה ודיוק מירבי. כמובן שתמיד תוכלו לחפש בגוגל או יוטיוב מידע לגבי איך מתקינים מחזיר שמן לדלת באופן עצמי, אך הניסיון שלנו מראה כי ניסיונות אלו נועדו לכישלון – אי דיוק יהרוס את המנגנון של המחזיר תוך זמן קצר, גם אם תרכשו מותג איכותי.

על כן, העדיפות היא להתקשר אלינו ולהזמין מנעולן מקצועי. כל מנעולן שנשלח אליכם ידע להתקין את המחזיר במיקום המתאים וכיצד לבצע כיוון מחזיר שמן לדלת או לשער בצורה המיטבית, תוך עיגון חזק למבנה ובחירה נכונה של גודל וכוח המחזיר.

 

✔️ בין שירותינו: התקנת מנעול ביומטרי | התקנת מנעול חשמלי | התקנת מנעול מגנטי לדלת | מנעול חכם לדלת כניסה | פורץ מנעולים מוסמך

 

מחיר התקנת מחזיר שמן לדלת או לשער – כמה עולה?

מחיר מחזיר הידראולי לדלת או שער תלוי בכוח שהוא צריך להפעיל (דבר שתלוי במשקל הדלת) וכמו כן גם בסוג המותג. מחיר מחזיר שמן לדלת YALE, למשל, יהיה יקר יותר ממותג עלום שם, אך צפוי להחזיק שנים רבות יותר, גם בשימוש תדיר, תכוף ואפילו אגרסיבי.

כמו כן, יש לדעת כי מחיר מחזיר שמן לשער יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר של דלת, בשל גודלו ומשקלו הרב יותר. הנה טווח המחירים למחזירי דלתות ושערים, כפי שתמצאו אצל מנעולן פיקס:

 

להלן מחירון מומלץ למחזירי שמן (ממוצע להמחשה)

מחירי התקנת מחזירי דלתות - כמה עולה?טווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר התקנה של מחזיר דלת פלדלת או רב בריח (דלת כניסה)190-550 ₪
העלות של מחזיר דלת פלדלת (דלת כניסה) 190-585 ₪
עלויות הרכבת מחזיר דלת בדלת הזזה או דלת רשת190-450 ₪
כמה יעלה לכם להתקין מחזיר דלת פשוט או קפיצי190-440 ₪
עלות התקנה של מחזיר דלת הידראולי210-650 ₪
כמה עולה להתקין מחזיר דלת חשמלי290-650 ₪
מחזיר דלת פנאומטי מחירים290-650 ₪
כמה עולה מחזיר דלת סמוי?210-650 ₪
תיקון מחזיר דלת קיים190-320 ₪

 

המחירים הללו אינם כוללים התקנה, כשניתן לומר כי מחיר התקנת מחזיר לדלת או שער נע בין 190 ₪ ל- 650 ₪ , כתלות בסוג הדלת או השער, מורכבות ההתקנה וסוג המנגנון (שמן, קפיצי, חשמלי או פנאומטי).

במידת הצורך תוכלו להזמין מאיתנו מנעולן גם לצרכי תיקון של מחזירי שמן.

כמו שבוודאי הבנתם, התקנה של מחזיר שמן לדלת או שער עושים עם מנעולן פיקס, אשר מציעה לכם מנעולנים מקצועיים ומנוסים להתקנת מחזיר שמן לדלת ושער מכל סוגים הקיימים, במחירים משתלמים במיוחד.