התקנת מחזיר לדלת מכל סוג בפריסה ארצית עושים עם מנעולן פיקס (מחירים נוחים)

צריכים להתקין מחזיר דלת? התקנת מחזיר דלת זו המומחיות של חברת מנעולן פיקס ובאפשרותה לבצע את ההתקנה בכל רחבי הארץ באמצעות צי המנעולנים המקצועי שלה.

החברה מציעה מחירים נוחים עבור השירות ותשמח לעזור לכם בתהליך הבחירה ולבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר שרק אפשר. מה זה בדיוק מחזיר דלת, אילו סוגים קיימים ומדוע חשוב להתקין אלמנט שכזה גם בדלת שלכם? הישארו עימנו ומיד תבינו.

 

מכירה, התקנה והחלפה של מחזירי דלתות במחיר אטרקטיבי

✔️ מחזיר דלת הידראולי, סמוי, קפיצי, פנאומטי, חשמלי, רשת, הזזה או פלדלת

✔️ נמאס לכם שהדלת נטרקת בכל פעם שמישהו פותח או סוגר?

✔️ מחזיר דלת עליון או רצפתי הוא הפתרון המומלץ

✔️  מנעולן דלתות מורשה להתקנת מחזירי דלתות

✔️ התקנת מחזיר דלת לפלדלת, רב בריח, דלת הזזה, רשת, זכוכית

✔️ מחירים שוברי שוק, יחס אישי לכל לקוח, שירות מקצועי >>

מוזמנים להתקשר לטלפון: 055-9706744

 

התקנת מחזיר דלת במחיר אטרקטיבי
מעוניינים להתקין מחזיר דלת במחיר אטרקטיבי? צרו קשר (פריסה ארצית)

 

 

מהו מחזיר דלת?

מחזיר דלת הינו אלמנט שנועד לסגור את הדלת באופן אוטומטי לאחר פתיחתה, ללא שום צורך במגע יד אדם. המחזיר מיועד לכל אותם המקרים בהם נכנסים לתוך חדר או מבנה מסוים ומעוניינים לוודא כי הדלת אכן נסגרה מאחור ולא מאפשרת כניסה.

התקנה של מחזיר דלת יכולה להתאים בדלתות כניסה של מבנים משותפים, מה שמונע כניסה ללובי של מי שלא גר בבניין. גם בדלתות הכניסה של הדירות עצמן הדבר מהווה יתרון,

בכל אותם המקרים בהם מגיעים הביתה עמוסי חפצים בידיים ומעוניינים שהדלת תיסגר מעצמה כמה שיותר מהר (למשל, כאשר ישנם בעלי חיים בבית או ילדים קטנים).

כמובן שאלמנט זה חיוני ואפילו הכרחי גם במשרדים ומקומות עבודה, שם הרכבת מחזיר דלת לשער הכניסה או החנייה עוזרת למנוע כניסה של גורמים לא מורשים למתחם.

התקנת של מחזיר לדלת נועדה לענות על מספר צרכים חשובים:

✔️ בטיחות – כאשר דלתות ושערים נסגרים מעצמם בצורה איטית, נמנעות תאונות ופציעות, כגון סגירה מהירה על אצבעות.

✔️ ביטחון – החזרת הדלת או השער מבטיחה את אבטחת המקום, שכן היא מתבצעת בכל מקרה ולא תלויה באדם שיגיע לנעול.

✔️  שמירה על הדלתות – טריקה חזקה של דלתות ושערים (בשל שימוש לא נכון, רוח חזקה וכו') יכולה לפגוע הן בגוף הדלת או השער והן במנגנוני הנעילה שלהם. התקנת מחזיר הידראולי לדלת או שער מונעת זאת ב- 100%.

התקנת מחזיר שמן לדלת אפשרית בכל סוגי הדלתות, בין אם מדובר בדלת כניסה לבית פרטי או בניין מגורים, דלתות משרדים, דלתות אש ודלתות בטיחות, דלתות כבדות וכאמור גם בשערים. כל שצריך זה להתייעץ עם מנעולן מקצועי ולבחור במחזיר המתאים.

 

 

איך פועל מחזיר דלת ואילו סוגים קיימים?

מחזירי דלת סטנדרטיים פועלים באמצעות בוכנת שמן מיוחדת שגורמת להתכווצות החלק בו נמצא השמן בעת פתיחת הדלת ולאחר מכן לשחרור הלחץ והאנרגיה באמצעות פתיחת הבוכנה (הדבר נעשה באמצעות מנגנון הידראולי), מה שלמעשה גורם לסגירת הדלת ללא צורך במגע יד אדם. לקריאה מורחבת בנושא: התקנת מחזיר שמן.

המחזיר עצמו מעוגן בחלקו האחד לדלת עצמה ובחלקו האחר לקיר או המשקוף. מלבד מחזיר דלת הידראולי ניתן למצוא מחזירי דלתות שפועלים גם באמצעות סוגי מנגנונים אחרים, למשל מחזיר דלת פנאומטי (שמבצע את הפעולה באמצעות בוכנת אוויר – עוד מידע כאן), מחזיר דלת חשמלי (פועל באמצעות סוללה או חיבור לחשמל) וגם מחזיר מכאני (מחזיר דלת קפיצי) שהוא הפשוט ביותר.

מחזיר דלת יכול להיות מותקן בחלקה העליון של הדלת או בחלקה התחתון.

 

כאמור, ניתן למצוא מספר סוגי מחזירים לדלת ולשער, את כולם תוכלו לרכוש אצלנו במנעולן פיקס וגם לקבל שירותי התקנה שלהם:

#1 מחזיר שמן הידראולי – מכיל בוכנה שבתוכה שמן, שמתכווצת בזמן פתיחת הדלת או השער ולאחר מכן משתחררת באיטיות בזמן הסגירה. מחזיר מהסוג הזה יכול לסגור את הדלת או השער באמצעות זרוע או במנגנון מסילתי, שנחשב לאסתטי יותר.

#2 מחזיר דלת פנאומטי – פעולתו זהה למחזיר ההידראולי, רק שהוא פועל באמצעות לחץ אויר (גז דחוס) ולא באמצעות שמן.

#3 מחזיר שמן קפיצי – משתמש בכוח הנאגר במתיחתו של קפיץ על מנת להשיב את הדלת או השער למקומם. מנגנון זה נחשב זול יותר ומתאים מאוד בתור מחזיר שער צידי (שער שנפתח בציר סיבובי) ועבור שערים קלי משקל.

#4 מחזיר חשמלי – אינו עובד עם בוכנה או קפיץ, אלא באמצעות מנוע חשמלי. סוג זה נחשב ליקר יותר והוא מחייב חיבור קבוע לחשמל ויצירת תשתית המתאימה לכך.

מחזירי דלתות איכותיים מכל הסוגים שלעיל, מגיעים עם מנגנון מובנה שיכול לסייע בנוחות השימוש בהם. המנגנון יכול לקבוע באיזו מהירות הדלת או השער יסגרו לאחר פתיחתם ואיזו התנגדות הוא יספק כאשר פותחים את הדלת או השער.

מחזירי הדלתות האיכותיים ביותר אף יגיעו עם מנגנוני סגירה שקטים במיוחד, כשישנם כאלה שמגיעים עם מנגנון נגד טריקה חזקה (ננעלים למשך מספר שניות בזמן ניסיון טריקה) או כאלו שמגיעים עם מנגנון השהייה, כך שהדלת או השער נסגרים רק לאחר מספר שניות לאחר פתיחתם, לצרכי בטיחות.

 

זרוע רגילה לעומת מסילת החלקה

מרבית מחזירי הדלתות פועלים בשיטת ה-"מספריים". הם מתקפלים בתנועה שמזכירה את קירוב האגרוף אל הכתף, כאשר הזרועות מתיישרות בעת פתיחת הדלת ומתכווצות בחזרה בתנועת מספריים עם סגירתה.

כאשר המבנה המרחבי בסביבת הדלת מפריע לתנועה זו (למשל, קיימת הנמכת תקרה), ניתן להשתמש במנגנון אחר בדמות מחזיר דלת מסילה.

מחזיר זה נע על גבי מסילה שמותקנת על גבי המשקוף בעת תנועת הדלת כך שמלבד היעדר הפרעות, נוצר גם מראה אסתטי ואלגנטי יותר.

 

התקנת מחזיר לדלת
התקנת מחזיר דלת לכל סוגי הדלתות במחיר אטרקטיבי!

 

 

כיצד בוחרים מחזיר דלת?

לא משנה באיזה סוג של מחזיר דלת תבחרו, הבחירה צריכה לקחת בחשבון מספר שיקולים מרכזיים שכוללים את מימדי הדלתות, אוריינטציית הפתיחה והסגירה וכמובן, המשקל של הדלת שמהווה את השיקול העיקרי. ככל שהדלת כבדה יותר, כך נדרש מחזיר דלת חזק בהתאם.

התקן שנקבע לחוזק של מחזירי הדלתות קרוי EN והוא מיוצג במספרים בטווח של 1 (החלש ביותר) ל- 6 (החזק ביותר). יש לבצע התאמה טובה בין חוזק המחזיר לבין משקל הדלת.

למשל, במידה ונתקין מחזיר דלת חלש על דלת כניסה כבדה, הוא לא יצליח לבצע את הסגירה. מאידך, התקנת מחזיר חזק על דלת קלה (למשל, דלת פנים), תגרום לצורך בהפעלת כוח רב לשם פתיחתה.

במקרה של מחזיר דלת פלדלת או שריונית חוסם, הדלתות השכיחות ביותר בישראל , החוזק ברוב המקרים צריך להיות 3, לא יותר ולא פחות.

כיום ניתן למצוא גם מחזירי דלתות מתכווננים, כלומר, כאלה שניתן לכוון את עוצמת ההתנגדות שלהם בטווחים מוגדרים מראש.

מנעולן מקצועי ידע לייעץ לכם לגבי סוג המחזיר שהכי מתאים לכם מבחינת חוזק ואף יוכל לכוון אותו בהתאם לצורך.

 

האפשרויות שישדרגו לכם את המחזיר

התקנת מחזירי דלת יכולה לכלול גם אפשרויות נוספות שכדאי לקחת בחשבון:

✔️ מחזיר לדלת הזזה ודלתות מיוחדות אחרות – קיימים מחזירי דלתות שניתן ליישם גם על גבי דלתות שאינן בעלות משקל או מנגנון קלאסיים, למשל במקרה של דלת הזזה, דלת רשת קלת משקל או דלת פלדה כבדה במיוחד. בררו זאת מול המנעולן שיבצע עבורכם את ההתקנה.

✔️ מחזיר דלת לסגירה שקטה – כך שלא ישמע כל רעש של טריקה או חריקה בעת הסגירה. זוהי אפשרות שמתאימה במיוחד לדלתות של דירות ומשרדים.

✔️ מחזיר דלת נגד רוחות – זהו מחזיר שכולל מעצור שמזהה תנועות חזקות מדי של הדלת בעקבות רוח פרצים (או טריקה מכוונת) ומונע את הטריקה באלגנטיות תוך כדי התנגדות הדרגתית. ניתן גם להוסיף מנגנון השהייה, שמחזיק את הדלת פתוחה מספר שניות ורק לאחר מכן סוגר אותה.

✔️ מחזיר דלת סמוי – מחזיר שמהווה חלק מהדלת עצמה ולכן מאפשר שמירה על מראה אסתטי מינימליסטי. משום המחזיר מותקן בתור הדלת, הוא יהיה בעל מנגנון קפיצי בלבד.

 

מתקין מחזיר דלת 24/7
התקנת מחזיר לדלת הכניסה ע"י מנעולן מיומן במחיר ללא תחרות!

 

 

כמה עולה להתקין מחזיר לדלת? מחירים

מחירי התקנת מחזירי דלתות – כמה עולה?טווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר התקנה של מחזיר דלת פלדלת או רב בריח (דלת כניסה)190-550 ₪
העלות של מחזיר דלת פלדלת (דלת כניסה)190-585 ₪
עלויות הרכבת מחזיר דלת בדלת הזזה או דלת רשת190-450 ₪
כמה יעלה לכם להתקין מחזיר דלת פשוט או קפיצי190-440 ₪
עלות התקנה של מחזיר דלת הידראולי210-650 ₪
כמה עולה להתקין מחזיר דלת חשמלי290-650 ₪
מחזיר דלת פנאומטי מחירים290-650 ₪
כמה עולה מחזיר דלת סמוי?210-650 ₪
תיקון מחזיר דלת קיים190-320 ₪

אומנם ניתן להתקין לבד את המחזירים אך רק מנעולן מקצועי יודע איך להתקין מחזיר לדלת בצורה מושלמת מאחר והוא בקיא בחישוב העומסים של הדלת ובקביעת המיקום האופטימאלי להתקנת המחזיר.

מחיר התקנת מחזיר דלת על ידי מנעולן מקצועי נקבע באופן הבא:

  • ניתן למצוא מחזירי דלתות פשוטים יחסית שעולים החל מ-200 שקלים ועד לכאלה מתקדמים יותר במחירים של כ-500 שקלים, כתלות בחוזק וכבדות המשקל שלהם. המחזירים האיכותיים ביותר אמורים להחזיק לכם שנים רבות ובהם כדאי להשקיע. החלפת מחזיר דלת אחרי זמן קצר היא דבר שלא אמור לקרות ואל תחסכו על כך.
  • במקרה ומחזיר הדלת שלכם התקלקל ניתן לתקנו, כאשר הסוגים שכדאיים לתיקון הם המחזירים ההידראוליים והחשמליים. מנעולן מקצועי ואמין לא אמור לדרוש על כך יותר מ-250 שקלים.

צרו קשר עם מנעולן פיקס ושדרגו את הדלת שלכם עם מחזיר איכותי.

 

מחזיר שמן לדלת או שער
התקנת מחזיר שמן הידראולי וחשמלי לדלת או שער

תשובות לשאלות נפוצות על מחזירי דלתות

4 היתרונות המרכזיים הם שמירה על הטמפרטורה בחלל שבו הוא מותקן, מניעת סגירה מהירה ופגיעה בדלת, הגברת הבטיחות על ידי סגירת דלתות באופן אוטומטי והפחתת רעש בעת סגירת הדלת.

כדי לבחור מחזיר דלת מתאים יש לקחת בחשבון את גודל ומשקל הדלת, סוג הדלת (פנימית או דלת כניסה), לבדוק את המלצות היצרן ולהתייעץ עם מנעולן מוסמך.

כן, קיימים מספר סוגים של מחזירי דלתות, ביניהם מחזירים עליונים שמותקנים בראש הדלת, מחזירים תחתונים אשר מותקנים בתחתית הדלת ומחזירים משולבים שמותקנים בתוך הדלת עצמה.