התקנת מחזיר לדלת מכל סוג בפריסה ארצית עושים עם מנעולן פיקס (מחירים נוחים)

צריכים להתקין מחזיר דלת? התקנת מחזיר דלת זו המומחיות של חברת מנעולן פיקס ובאפשרותה לבצע את ההתקנה בכל רחבי הארץ באמצעות צי המנעולנים המקצועי שלה. החברה מציעה מחירים נוחים עבור השירות ותשמח לעזור לכם בתהליך הבחירה ולבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר שרק אפשר. מה זה בדיוק מחזיר דלת, אילו סוגים קיימים ומדוע חשוב להתקין אלמנט שכזה גם בדלת שלכם? הישארו עימנו ומיד תבינו.

 

מכירה, התקנה והחלפה של מחזירי דלתות במחיר אטרקטיבי (כל הארץ)

✔️ מעוניינים להתקין מחזיר דלת הידראולי, סמוי, קפיצי, פנאומטי, חשמלי, רשת, הזזה או פלדלת?

✔️ נמאס לכם שהדלת נטרקת בכל פעם שמישהו פותח או סוגר? מחזיר דלת עליון או רצפתי הוא הפתרון

✔️ נשמח לשלוח אליכם מנעולן דלתות שמתמחה בהתקנת מחזירי דלתות מכל סוג במועד שנוח לכם

✔️ התקנת מחזיר דלת לדלת פלדלת, רב בריח, דלת הזזה, רשת, זכוכית ונוספות במחירים שוברי שוק

✔️ יחס אישי לכל לקוח, שירות מקצועי ומחירים נוחים – פעילות בפריסה ארצית – צרו קשר לפרטים >>

מוזמנים להתקשר לטלפון: 055-9706744

 

התקנת מחזיר דלת במחיר אטרקטיבי

מעוניינים להתקין מחזיר דלת במחיר אטרקטיבי? צרו קשר (פריסה ארצית)

 

מהו מחזיר דלת?

מחזיר דלת הינו אלמנט שנועד לסגור את הדלת באופן אוטומטי לאחר פתיחתה, ללא שום צורך במגע יד אדם. המחזיר מיועד לכל אותם המקרים בהם נכנסים לתוך חדר או מבנה מסוים ומעוניינים לוודא כי הדלת אכן נסגרה מאחור ולא מאפשרת כניסה.

התקנה של מחזיר דלת יכולה להתאים בדלתות כניסה של מבנים משותפים, מה שמונע כניסה ללובי של מי שלא גר בבניין. גם בדלתות הכניסה של הדירות עצמן הדבר מהווה יתרון,

בכל אותם המקרים בהם מגיעים הביתה עמוסי חפצים בידיים ומעוניינים שהדלת תיסגר מעצמה כמה שיותר מהר (למשל, כאשר ישנם בעלי חיים בבית או ילדים קטנים).

כמובן שאלמנט זה חיוני ואפילו הכרחי גם במשרדים ומקומות עבודה, שם הרכבת מחזיר דלת לשער הכניסה או החנייה עוזרת למנוע כניסה של גורמים לא מורשים למתחם.

 

איך פועל מחזיר דלת ואילו סוגים קיימים?

מחזירי דלת סטנדרטיים פועלים באמצעות בוכנת שמן מיוחדת שגורמת להתכווצות החלק בו נמצא השמן בעת פתיחת הדלת ולאחר מכן לשחרור הלחץ והאנרגיה באמצעות פתיחת הבוכנה (הדבר נעשה באמצעות מנגנון הידראולי), מה שלמעשה גורם לסגירת הדלת ללא צורך במגע יד אדם. לקריאה מורחבת בנושא: התקנת מחזיר שמן.

המחזיר עצמו מעוגן בחלקו האחד לדלת עצמה ובחלקו האחר לקיר או המשקוף. מלבד מחזיר דלת הידראולי ניתן למצוא מחזירי דלתות שפועלים גם באמצעות סוגי מנגנונים אחרים, למשל מחזיר דלת פנאומטי (שמבצע את הפעולה באמצעות בוכנת אוויר – עוד מידע כאן), מחזיר דלת חשמלי (פועל באמצעות סוללה או חיבור לחשמל) וגם מחזיר מכאני (מחזיר דלת קפיצי) שהוא הפשוט ביותר.

 

זרוע רגילה לעומת מסילת החלקה

מרבית מחזירי הדלתות פועלים בשיטת ה-"מספריים". הם מתקפלים בתנועה שמזכירה את קירוב האגרוף אל הכתף, כאשר הזרועות מתיישרות בעת פתיחת הדלת ומתכווצות בחזרה בתנועת מספריים עם סגירתה.

כאשר המבנה המרחבי בסביבת הדלת מפריע לתנועה זו (למשל, קיימת הנמכת תקרה), ניתן להשתמש במנגנון אחר בדמות מחזיר דלת מסילה.

מחזיר זה נע על גבי מסילה שמותקנת על גבי המשקוף בעת תנועת הדלת כך שמלבד היעדר הפרעות, נוצר גם מראה אסתטי ואלגנטי יותר.

 

כיצד בוחרים מחזיר דלת?

לא משנה באיזה סוג של מחזיר דלת תבחרו, הבחירה צריכה לקחת בחשבון מספר שיקולים מרכזיים שכוללים את מימדי הדלתות, אוריינטציית הפתיחה והסגירה וכמובן, המשקל של הדלת שמהווה את השיקול העיקרי. ככל שהדלת כבדה יותר, כך נדרש מחזיר דלת חזק בהתאם.

התקן שנקבע לחוזק של מחזירי הדלתות קרוי EN והוא מיוצג במספרים בטווח של 1 (החלש ביותר) ל- 6 (החזק ביותר). יש לבצע התאמה טובה בין חוזק המחזיר לבין משקל הדלת.

למשל, במידה ונתקין מחזיר דלת חלש על דלת כניסה כבדה, הוא לא יצליח לבצע את הסגירה. מאידך, התקנת מחזיר חזק על דלת קלה (למשל, דלת פנים), תגרום לצורך בהפעלת כוח רב לשם פתיחתה.

במקרה של מחזיר דלת פלדלת או שריונית חוסם, הדלתות השכיחות ביותר בישראל , החוזק ברוב המקרים צריך להיות 3, לא יותר ולא פחות.

כיום ניתן למצוא גם מחזירי דלתות מתכווננים, כלומר, כאלה שניתן לכוון את עוצמת ההתנגדות שלהם בטווחים מוגדרים מראש.

מנעולן מקצועי ידע לייעץ לכם לגבי סוג המחזיר שהכי מתאים לכם מבחינת חוזק ואף יוכל לכוון אותו בהתאם לצורך.

 

האפשרויות שישדרגו לכם את המחזיר

התקנת מחזירי דלת יכולה לכלול גם אפשרויות נוספות שכדאי לקחת בחשבון:

✔️ מחזיר לדלת הזזה ודלתות מיוחדות אחרות – קיימים מחזירי דלתות שניתן ליישם גם על גבי דלתות שאינן בעלות משקל או מנגנון קלאסיים, למשל במקרה של דלת הזזה, דלת רשת קלת משקל או דלת פלדה כבדה במיוחד. בררו זאת מול המנעולן שיבצע עבורכם את ההתקנה.

✔️ מחזיר דלת לסגירה שקטה – כך שלא ישמע כל רעש של טריקה או חריקה בעת הסגירה. זוהי אפשרות שמתאימה במיוחד לדלתות של דירות ומשרדים.

✔️ מחזיר דלת נגד רוחות – זהו מחזיר שכולל מעצור שמזהה תנועות חזקות מדי של הדלת בעקבות רוח פרצים (או טריקה מכוונת) ומונע את הטריקה באלגנטיות תוך כדי התנגדות הדרגתית. ניתן גם להוסיף מנגנון השהייה, שמחזיק את הדלת פתוחה מספר שניות ורק לאחר מכן סוגר אותה.

✔️ מחזיר דלת סמוי – מחזיר שמהווה חלק מהדלת עצמה ולכן מאפשר שמירה על מראה אסתטי מינימליסטי. משום המחזיר מותקן בתור הדלת, הוא יהיה בעל מנגנון קפיצי בלבד.

 

כמה עולה להתקין מחזיר לדלת?

מחירי התקנת מחזירי דלתות - כמה עולה?טווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר התקנה של מחזיר דלת פלדלת או רב בריח (דלת כניסה)190-550 ₪
העלות של מחזיר דלת פלדלת (דלת כניסה) 190-585 ₪
עלויות הרכבת מחזיר דלת בדלת הזזה או דלת רשת190-450 ₪
כמה יעלה לכם להתקין מחזיר דלת פשוט או קפיצי190-440 ₪
עלות התקנה של מחזיר דלת הידראולי210-650 ₪
כמה עולה להתקין מחזיר דלת חשמלי290-650 ₪
מחזיר דלת פנאומטי מחירים290-650 ₪
כמה עולה מחזיר דלת סמוי?210-650 ₪
תיקון מחזיר דלת קיים190-320 ₪

אומנם ניתן להתקין לבד את המחזירים אך רק מנעולן מקצועי יודע איך להתקין מחזיר לדלת בצורה מושלמת מאחר והוא בקיא בחישוב העומסים של הדלת ובקביעת המיקום האופטימאלי להתקנת המחזיר.

מחיר התקנת מחזיר דלת על ידי מנעולן מקצועי נקבע באופן הבא:

  • ניתן למצוא מחזירי דלתות פשוטים יחסית שעולים החל מ-200 שקלים ועד לכאלה מתקדמים יותר במחירים של כ-500 שקלים, כתלות בחוזק וכבדות המשקל שלהם. המחזירים האיכותיים ביותר אמורים להחזיק לכם שנים רבות ובהם כדאי להשקיע. החלפת מחזיר דלת אחרי זמן קצר היא דבר שלא אמור לקרות ואל תחסכו על כך.
  • במקרה ומחזיר הדלת שלכם התקלקל ניתן לתקנו, כאשר הסוגים שכדאיים לתיקון הם המחזירים ההידראוליים והחשמליים. מנעולן מקצועי ואמין לא אמור לדרוש על כך יותר מ-250 שקלים.

צרו קשר עם מנעולן פיקס ושדרגו את הדלת שלכם עם מחזיר איכותי.