המנעולנים של מנעולן פיקס מגיעים לכל כתובת בישראל לכוון צירים בדלת. הנה כל מה שחשוב לדעת על כיוון של דלת – מתי נדרש, איך מתבצע ומהם המחירים.

 

מעוניינים לכוון את הדלתות? אל תתפשרו על פחות ממנעולן מקצועי

* כיוון צירים לדלת כניסה, דלתות פנים, ממ"ד, פנדור, פלדלת, רב בריח ועוד

* הדלת נתקעת ברצפה? לא נסגרת? הצירים זזו ממקומם?

* צרו קשר ונגיע לבצע כיוון לדלת מקצועי

* כיוון דלתות וצירים ע"י מנעולנים מוסמכים

* מחירים נוחים ושירות בפריסה ארצית רחבה

לשירות כיוון דלתות בזול: 055-9706744

 

כיוון דלת כיוון צירים
כיוון דלת, כיוון צירים – מנעולן פיקס

 

 

אתם פותחים וסוגרים אותה מספר פעמים ביום. למרות השימוש הרב שלכם בדלתות הפנים ודלתות הכניסה, אי אפשר לומר כי אתם באמת מעניקים להן תשומת לב על בסיס יומי. כל עוד הדלת משרתת אתכם – הרי שהכל טוב!

לעומת זאת, מה קורה בעת שאתם מגלים כי הדלת מציפה תקלה קטנה או כשל נרחב יותר? יש מה לעשות, וכדאי לעשות כמה שיותר מהר. מנעולן פיקס שמחים להציג בפניכם את כל מה שחשוב לדעת על שירות כיוון דלתות בפריסה ארצית!

אם גם אתם שואלים את עצמכם מה זה כיוון של דלת, הנה התשובה: סביר כי גם אתם ניסיתם לפחות פעם אחת לפתוח את הדלת ולסגור את הדלת, כאשר תוך כדי הפעולה שמעתם רעש מאד לא נעים של חריקות, תוך שהדלת מגיעה במגע ישיר עם הרצפה.

 

במקרים שכאלו כל מה שצריך לעשות הוא לדבר עם מנעולן מקצועי, שהתפקיד שלו הוא לבצע כיוון ציר דלת. איך נראה השירות בקצרה?

  • חפשו מנעולן שמתמחה בסוג הדלת שיש לכם (לדוגמא: כיוון דלתות הזזה)
  • אבחון ראשוני במטרה להבטיח כי אכן צריך לכוון ציר בדלת
  • הוצאת הדלת מהמקום (אך ורק על ידי מנעולן מקצועי!)
  • כיוון צירי דלתות על פי הצורך במטרה למנוע חריקות

 

 

איך מבצעים כיוון דלת פלדלת?

כיוון דלת פנים או דלת כניסה יוכל להתבצע ב-2 דרכים שונות:

  • הדרך הראשונה היא באמצעות הזזה אחורה וקדימה של הדלת
  • הדרך השניה היא באמצעות דחיפת הדלת כלפי מעלה ומטה

כיוון דלת כניסה לרוב מסתמן כמעט מורכב יותר, זאת מאחר ומדובר על דלת יותר גדולה. עם זאת, כל עוד אתם חוברים אל מנעולן מנוסה בתחום – אתם יכולים להסיר כל חשש.

 

כמה זמן לוקח לכוון את הדלת?

מדובר על שאלה מצוינת שרבים שואלים אותה. הסבירות כי תצטרכו שירות של כיוון דלתות פנדור בבית חדש (עם דלתות חדשות) הוא נמוך מאד. עם זאת, במידה ויש לכם בבית או במשרד דלתות ישנות, הרי שהסבירות כי תצטרכו כיוון לדלתות עולה משמעותית. בסופו של דבר עבודות הכיוון מבוססת על מעין משחק עם הצירים, עד שמגיעים למצב מאוזן שמאפשר את כיוון הדלת בצורה אידיאלית.

כל עוד אתם עובדים עם מנעולן מקצועי ובעל ניסיון, הרי שהעבודה תתבצע בזמנים האידיאליים. לעתים, העבודה מסתיימת תוך 10 דקות, אך במקרים מורכבים יותר (לדוגמא: כיוון דלת ממ"ד שהיא כבדה יותר), סביר כי לטובת ביצוע העבודה ידרש יותר זמן.

 

כיוון דלתות ע"י מנעולן מוסמך
שירות כיוון דלתות מסביב לשעון 24/7 – מנעולן פיקס!

 

כמה עולה כיוון לדלת? מחירים

בכדי להשיב לכם על השאלה, צריך לדעת מהו השירות שאת צריכים. ניתן לחלק את שירות הכיוון לשלושה שירותים שונים:

  • כיוון לדלתות הכניסה
  • כיוון לדלתות הפנים
  • כיוון דלת רכב

 

מחיר כיוון דלת לפי סוג עבודה ספציפיטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מחיר כיוון דלת כניסה
דלתות כניסה / דלת ראשית
200-370 ₪
כיוון צירים בדלת פלדלת / רב בריח
דלתות פרימיום
170-370 ₪
עלות כיוון של דלתות פנים
הדלתות של החדרים האחרים בבית, משרד, חנות וכדומה
150-350 ₪
כמה עולה לכוון דלת של רכב
דלתות של רכבים מכל סוג
200-370 ₪

 

לרוב, כיוון דלתות הכניסה יהיו היקר ביותר, זאת מאחר והן מורכבות וגדולות יותר. עם זאת, כל מקרה נבחן לגופו ובהתאם ניתנת לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.

 

האם כדאי לבצע כיוון דלת באופן עצמאי?

השאלה הזו נשאלת שוב ושוב והגיע הזמן להשיב עליה בצורה חד משמעית. בסופו של דבר, במידה ואכן תרצו לכוון דלת עם צירים נסתרים לגמרי לבד, תוכלו לעשות זאת. אך מה כן חשוב לזכור? כיוון הדלת מצריך מכם ידע, סבלנות וגם כוח פיסי. במקום לבזבז זמן רב (שיכול להסתכם בסופו של דבר גם בניסיון שלא צלח), תוכלו לדבר עם מנעולן מקצועי.

כיוון דלתות רב בריח או כל סוג אחר, מצריך מהמנעולן סבלנות, דיוק ויסודיות. כיוון הצירים מתבצע בצורה מאד מדויקת, כך שישנה חשיבות אדירה להיכרות עם סוג הדלת והמבנה שלה. בנוסף, מאחר ומוציאים את הדלת מהמקום, הרי שיש להפעיל גם כוח פיסי תוך כדי העבודה. אנו ממליצים בחום כי עם כל כיוון דלת, לרבות כיוון גובה של דלת, תאמו עם מנעולן מורשה שיבצע עבורכם את העבודה.

 

כיוון ותיקון דלתות
כיוון כל סוגי הדלתות ע"י מנעולן מוסמך!

 

איך קרה פתאום וצריך לבצע כיוון לדלת?

מה שגורם המון פעמים לכך שהדלת "שוקעת" ומגיעה במגע ישיר עם הרצפה, הוא כמובן הגיל שלה. ככל שהדלת מגיעה לגיל מתקדם, כך היא גם מתקדמת למצב של שחיקת החומר.

כשהדלת ממש שוקעת, הרי שקשה מאד לבצע באמצעותה פעולות בסיסיות של פתיחת הדלת וסגירתה. עם הגעת המנעולן, תוכלו להתייעץ באשר לכדאיות כיוון דלת עץ או פלדה שיש ברשותכם, או שכדאי להחליף את הדלת לגמרי.

 

 

למה לעבוד אך ורק עם מנעולן מקצועי?

אם תחשבו על זה, הדלת בבית או בבית העסק היא מה שמאפשר לכם לישון בשקט בלילה. הודות לה, נוצרת תחימה ברורה בין החלל השייך לכם ובין החלל הציבורי. היו מקרים מעולם בהם אנשים "טובים" הציעו לתקן דלתות ולכוון אותן – זאת מבלי שהם מנעולנים.

מאחר והדלת שלכם היא דבר מאד רגיש, הרי שחשוב להפקיד אותה בידיהם של אנשי מקצוע מוכשרים ומורשים בלבד. כך, אתם יכולים להבטיח כי במהלך תיקון הדלת לא יבצעו פעולות זדוניות שיכולות לפגוע בפרטיות שלכם.