החלפת מנעולים לדלתות כניסה ופנים: דלת פלדלת, רב בריח, מולטילוק, פנדור, שריונית חוסם, רשפים ונוספות במחירים נוחים ובפריסה ארצית!

עם המנעולנים של מנעולן פיקס ניתן לבצע החלפת מנעול לדלת כניסה או דלת פנים במהירות ובמחירים זולים ואטרקטיביים.

המנעולנים שלנו מיומנים בכל הנדרש, לרבות החלפת מנגנון הדלת ולכל סוגי הדלתות – דלתות עץ, זכוכית, פנים, חוץ, פלדלת, רב-בריח ונוספות.

היתרון הגדול שלנו הוא שאנו מבצעים החלפת מנעולים בפריסה ארצית, כך שלא חשוב היכן את נמצאים – אתם יכולים ליצור איתנו קשר וליהנות משירות אדיב ומקצועי בטלפון: 055-9706744.

 

החלפת מנעול לדלת מכל סוג במחירים שאסור לפספס!

✔️ מנעולן מורשה להחלפת מנעולים בכל סוגי הדלתות: רב בריח, פלדלת, שריונית, עץ ועוד

✔️ חושבים להחליף מנעול בדלת הבית או הדירה שלכם? אצלנו תקבלו שירות מקצועי במחיר זול

✔️ שירות החלפת מנעול לדלת פנים, דלת ממ"ד, עץ, זכוכית ואחרות בפריסה ארצית!

✔️ החלפה של מנעול בדירה שכורה, תיבת דואר, מנעול של דלת ממ"ד, מנעול ביומטרי, מגנטי ועוד

✔️ מנעולנים מומלצים בלבד – החלפת כל סוגי המנעולים במחירים נוחים והוגנים.

ניתן ליצור קשר במספר: 055-9706743

 

החלפת מנעול לדלת במחיר זול

 

4 הסיבות הנפוצות ביותר להחליף מנעול בבית, בדירה או במשרד:

  1. מעבר לדירה חדשה או למשרד חדש – מומלץ תמיד להחליף את מנעול הדלת, שהרי אנחנו לא יודעים למי עוד יש עותק של המפתח הקיים ומהן כוונותיו.
  2. שדרוג סוג המנעול – אם בדלת שלכם מותקן מנעול מיושן שלא עושה את העבודה כמו שצריך או שקל מדי לפריצה – מומלץ להחליף למנעול חדש, בחלק מהמקרים כדאי לשקול אפילו לעבור למנעול ביומטרי.
  3. המפתחות אבדו – איבדתם את המפתח לדלת הכניסה או שאתם חושדים שהוא נגנב לכם – מהרו להחליף מנעולים.
  4. המנעול הקיים נשבר, תקול, ניזוק או לא פועל באופן תקין – המנעול מתחיל להראות סימני שחיקה, אינו פותח את הדלת באופן חלק, נתקע כשמכניסים אליו מפתח וכדומה? זה הזמן להתקשר אלינו.

 

עברתם לדירה חדשה? מנעולן מומלץ להחלפת מנעול בדלת!

החלפת מנעול לדלת רב בריח מומלצת וכדאית בכמה מקרים שונים. ראשית, בעת שאתם עוברים אל דירה חדשה – דירה מקבלן או דירה שכורה. כידוע, הדלת אמורה להגן עליכם ולזכות אתכם בפרטיות מלאה ובתחושת שקט נפשי. הדלת אינה דלת ללא המנעול בה, כך שחשוב להבטיח כי המנעול הינו מנעול השייך אך ורק לכם מבלי שמישהו שכפל אותו. ההמלצה החד משמעית היא להחליף את המנעול בדלת עם המעבר אל הדירה החדשה, בדגש על דירות שכבר גרו בהן דיירים אחרים. לא אחת, הדיירים האחרים נותרים עם מפתח של הדירה, והיו מקרים מעולם בהם הם שבו אל הדירה למרות שתמו חוזי השכירות שלהם ובאמצעות המפתח הם חדרו אל המרחב הפרטי שלכם.

החלפת מנעול לדלת פלדלת או החלפת מנעול דלת שריונית – בכל מקרה כדאי לבצע את ההחלפה שתזכה אתכם בראש שקט ותאפשר לכם באמת לישון טוב בלילה. זיכרו כי מדובר על הזכות הבסיסית שלכם ביותר לפרטיות. המנעולנים שלנו מתחייבים על החלפת מנעול לדלת בזול, כך שאם שיקול ההחלפה שלכם הינו כלכלי, דעו כי אינכם צריכים להיות מוטרדים כלל.

 

כמה עולה להחליף מנעול בדלת?

שאלת העלויות הינה שאלה המעסיקה רבים, ובצדק. בעת שאתם מבקשים לרכוש שירות מאיש מקצוע, אתם רוצים להבטיח כי תקבלו את המחיר הטוב ביותר. אנו שמחים להציע לכם לא רק את המחיר הטוב ביותר, אלא גם את השירות הטוב ביותר. המון פעמים המחיר הזול בא על חשבון מקצועיות, אך אנחנו שמחים להציע לכם חבילה מושלמת הכוללת מנעולנים מיומנים ומוסמכים, המציעים מחירים הוגנים למגוון השירותים.

מה שישפיע על העלות הסופית של השירות הוא סוג השירות בעצמו: כידוע, ישנן דלתות מסוגים שונים, ובהתאם גם מנעולים אחרים. על כן החלפת מנעול לדלת ממד לא תתומחר כמו החלפת מנעול לדלת עץ. המנעולנים שלנו יגיעו אליכם לבית, למשרד או לבית העסק, יבחנו את העבודה ואת המורכבות שלה, וישמחו להציע לכם מחיר הוגן שישביע את רצונכם.

 

החלפת מנעול לדלת - מחיריםטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
מהו מחיר התקנת מנעול דלת חדש
החלפת מנעולים לדלתות רגילות
240-450 ₪
עלות החלפת מנעול בדלת כניסה
מנעולים בעלי מפתחות משוננים או מפתח חורים
170-450 ₪
מחיר החלפת מנעול לדלת פלדלת
מנעול ייחודי של דלת פלדה הדורש עבודה ייחודית
340-550 ₪
כמה עולה להחליף מנעול לדלת רב בריח
מנעול שפריצתו דורשת מומחיות מיוחדת - דלת רב בריחית
340-550 ₪
החלפת מנעול מולטילוק / פנדור / שריונית חוסם דלתות שקיימות בבתים רבים בישראל340-550 ₪
המחיר של החלפת מנעול קיים למנעול ביומטרי
מנעול בטכנולוגיה חדשנית
1500-2900 ₪
החלפת מנעול לדלת ממ"ד
מנעול חדש לדלת המרחב המוגן / מנעול שריונית חוסם
340-550 ₪
כמה עולה החלפת מנעול לדלת עץ
בדרך כלל מדובר בדלת פנים או בדלת של בית עץ / צימר
240-450 ₪
החלפה של מנעול לדלתות פנדור או רשפים
מותגי דלתות פופולריים בישראל
240-450 ₪
כמה עולה החלפת מנעול לדלת פנים
מנעול של דלת פשוטה יותר כמו דלת של חדר פנימי בבית או דלת זכוכית
240-450 ₪
החלפת מנעול מגנטי עלויות מנעול מיוחד אשר מותקן בדלתות פנים240-450 ₪
190-450 ₪

 

המפתח שלכם נגנב? החלפת מנעול בדלת רגילה!

החלפת מנעולים לדלתות מכל סוג רלוונטית גם במקרים בהם צרור המפתחות שלכם נגנב. מגיפת הגניבות הינה מגיפה שמנסים להתמודד איתה מאז ומתמיד, וגם כשנדמה שמצליחים להקטין את מימדיה, עדיין כנופיות הפורצים מתעלות ומצליחות לפרוץ אל בתים בדרכים שונות. אם במקרה ונגנב לכם צרור המפתחות, כדאי מאד שלא להסתכן ולהחליף את המנעול. מי שבוחר לגנוב לכם את צרור המפתחות גם יכול לעלות על כתובת המגורים שלכם, כך שהמרחק מכאן ועד הגעה אל הדירה שלכם הינו קצר מאד. החלפת מנעול או צילינדר לדלת כניסה במקרים שכאלו הינה הכרחית!

 

מי יכול לבצע החלפת מנעול דלת פנדור?

עבודות של פירוק מנעול דלת או החלפת מנעול לדלת זכוכית המון פעמים נשמעות לרבים כמו עבודות הנכנסות תחת הקטגורייה של "עשה זאת בעצמך". חשוב לזכור כי מנעולים של דלתות אינם משחק ילדים, ועל מנת לבצע עבודה יסודית, מקצועית ובטוחה, יש צורך לחבור אל איש מקצוע מתאים. מנעולן מוסמך, מקצועי ומוכשר הוא המתאים ביותר לבצע עבורכם את העבודה, על אחת כמה וכמה בעת שאתם מקבלים מחיר החלפת מנעול לדלת נוח והוגן.

מנעולן מקצועי הינו מנעולן שעבר הכשרה מתאימה, לא לפני שהוא הציג תעודת יושר מהמשטרה המעידה על כך שאין לו עבר פלילי. חשוב לזכור כי עבודה שבה מעורבים מנעולים ואזורים פרטיים של אנשים חייבת להבטיח כי מדובר על אנשים ישרים ואמינים שאין להם כל כוונה פלילית. המנעולנים שלנו מתמחים בכל סוגי המנעולנים, לרבות צילינדר, רב בריח, מנעולי תלייה, מנעולים חבויים וכדומה..

 

החלפה של מנעולי פנים

חשוב להבין כי עבודת החלפת המנעולים שלנו לא כוללת רק דלתות התוחמות בין החלל הפנימי לחיצוני, אלא שניתן להחליף גם מנעולים בדלתות פנים. כך לדוגמא, במשרדים ובבתים פרטיים בהם ישנם כמה חדרים. הפרטיות שלכם חשובה לכם, ואנו נוכל להחליף את המנעולים בכל הדלתות הנדרשות ביום עבודה אחד בלבד.

 

למה דווקא מנעולן פיקס?

מכל הסיבות! עלות החלפת מנעול לדלת דרכנו הינה הנוחה ביותר והמשתלמת ביותר, המנעולנים שלנו מוסמכים ועברו את ההכשרות הנדרשות, אנחנו מגיעים אליכם בזמינות מלאה 24 שעות ביממה, לרבות בשעות הערב בסיום שעות העבודה, ואנו פועלים בפריסה ארצית נרחבת כך שהשירות שלנו רלוונטי לכל אחד מכם!

 

לקריאה נוספת: החלפה של מנעול תיבת דואר | החלפת מנעולים בתל אביב