דלת הכניסה לבניין לא נפתחת? הידית נשברה? צריך להחליף דלת, מנגנון או צילינדר של דלת בבית המשותף? צוות מנעולן פיקס פועל בכל חלקי הארץ ויגיע במהירות לביצוע התיקון במחיר אטרקטיבי

את דלת הכניסה בבניין שבו אתם גרים אתם רואה כמה פעמים, בכל יום. היא נפתחת, נסגרת ושוב נפתחת, על ידכם ועל ידי אנשים נוספים. האם חשבתם אי פעם, מה הסיבה שהיא נמצאת שם בכלל?

דלת הכניסה לבניין או לבית מגורים משותף מהווה מעין מחסום המגן מפני כניסת אנשים זרים, מה שמעניק למתגוררים במקום תחושת ביטחון והגנה. זהו 'קו ההגנה' הראשון שלנו ושל משפחתנו.

 

תיקון דלת כניסה לבניין או לבית משותף (החלפת דלת, ידיות, מנגנון) – מחיר נוח

✔️ החלפת דלת כניסה לבניין או בית משותף, תיקון דלת, החלפת ידית שבורה בדלת הבניין

✔️ תיאום קצר ומנעולן דלתות יגיע אליכם במועד שנקבע לתיקון דלת הכניסה לבניין

✔️ טיפול בכל סוגי התקלות של דלתות בניינים – החלפת צילינדר ומנגנון, אינטרקום, ידיות ועוד

✔️ תיקון דלתות של בתים משותפים ובניינים בכל אזורי הארץ – צרו קשר לפרטים נוספים

ליצירת קשר מהירה התקשרו: 055-9706744

 

תיקון דלת בניין, החלפת ידית בדלת בניין או בית משותף
תיקון דלת בניין, החלפת דלת או ידית בבית משותף על ידי מנעולן דלתות מיומן – מנעולן פיקס

 

 

תיקון דלת כניסה לבניין

תיקון דלתות כניסה לבית משותף או לבניין, נדרש כאשר ישנה תקלה בדלת. קושי או בעיה בסגירה ובפתיחה, דלת שיצאה מהמקום, ידית שהתקלקלה או מנגנון ששבק חיים.

ישנן לא מעט סיבות לאי תקינות דלת הכניסה לבניין, הראשונה ביניהן היא שהדלת לא באחריותו הבלעדית של אף דייר ולכן השמירה עליה אינה כעל חפצים או ציוד בבית מגורים פרטי.

בין אם מדובר בדלת שניזוקה כתוצאה משימוש של אחד הדיירים או דלת שהתקלקלה כתוצאה מבלאי, בבעיות מסוג זה מטפל מי שמציע שירות בתחום זה ומתקן דלתות כניסה לבניין.

 

מה התקלקל, האינטרקום או הדלת?

התקנת דלת עם אינטרקום היא מלכתחילה בעלת רמת ביטחון גבוהה יותר. האינטרקום שהקוד אליו ידוע רק לדיירים המתגוררים בבניין, מהווה מעין מחסום והגנה נוספים.

תקלה באינטרקום המותקן על הדלת, ניתן לזהות כאשר האינטרקום לא מגיב למגע, ללא צליל, או אות. גם כאשר מנעול הדלת פתוח אך הדלת עצמה תקינה, ניתן להסיק שישנה תקלה באינטרקום עצמו במידה והוא אינו מגיב.

ברוב המקרים, התקלה באינטרקום נובעת מתקלה חשמלית. במקרה כזה, תיקון דלת עם אינטרקום הופך למצב הדורש ביצוע חיווט חשמלי מחודש, באמצעות איש מקצוע.

 

הלך המנגנון או הצילינדר? 

במקרים מסוימים, התקלה בדלת נובעת מבעיה במנגנון או בצילינדר הדלת עצמו.

המנגנון הוא למעשה בעל בריחים שבולטים ונכנסים לתוך גוף הדלת. כל דלת כניסה היא בעלת מנגנון מסוג ומבנה שונה, אך כולם בסופו של דבר עובדים באותו האופן.

אז מה עושים אם הלך המנגנון? מבררים האם נדרש במקרה הזה תיקון בלבד, או החלפה של מנגנון הדלת. התשובה תלויה בסוג התקלה שנוצרה במנגנון ובחוזק שלו בעת התקלה.

במקרה שזה אפשרי והמנגנון עדיין יוכל לעבוד בצורה תקינה לאחר התיקון. בעל המקצוע ימליץ לרוב לבצע תיקון במקום בלבד ללא החלפה.

עלות תיקון או החלפת של מנגנון לדלת כניסה של בניין משתנה לפי סוג המנגנון, סוג הדלת, זמן העבודה הנדרש ודחיפות הגעת איש המקצוע לביתכם.

 

מחיר תיקון דלת כניסה לבניין?

במקרה שבו הנזק או התקלה בדלת הכניסה מאפשרים תיקון ולא מחייבים החלפה מוחלטת של הדלת, ברוב המקרים נבחר באפשרות הזו מטעמים כלכליים.

עלות תיקון דלתות כניסה של בית משותף משתנה בהתאם לכיוון הצירים של הדלת, האם ישנו צורך בקיצור הדלת, סוג הדלת שדורשת תיקון (למשל: דלת זכוכית, עץ, פלדה, הזזה), דחיפות התיקון, האם ישנו צורך בהחלפת ידית דלת הכניסה לבניין מלבד תיקון הדלת עצמה ועוד.

ברוב המקרים טווח המחירים לתיקון דלת כניסה לבית משותף או בניין נע בין 300 ל-550 ₪.

 

כמה עולה החלפת דלת כניסה לבניין?

מחיר תיקון / החלפה של דלת בניין או בית משותףטווח מחירים מומלץ (לא כוללים מע"מ)
כמה עולה לתקן דלת כניסה לבניין300-650 ₪
עלות החלפת ידית בדלת הבניין או הבית המשותף350-650 ₪
מחיר להחלפת מנגנון / צילינדר של דלת בניין350-650 ₪
המחיר של החלפת דלת בניין (תלוי בסוג הדלת, אם יש אינטרקום ועוד)2500-7500 ₪

 

כמובן שאחד השיקולים הראשונים בהחלטה האם להחליף את דלת הבניין או לתקן אותה פעם נוספת, היא העלות. במקרה שבו אין אפשרות אחרת אלא להחליף את הדלת, נצטרך להתאים את המחיר לסוג הדלת, המנגנון והתאמתה לבניין המגורים.

מחיר החלפת דלת כניסה לבניינים משתנה בהתאם לכמה פרמטרים: סוג הדלת, החומר ממנו הדלת עשויה (זכוכית, פלדה, עץ), עיצוב ונראות הדלת, דחיפות הגעת איש המקצוע לביצוע ההחלפה, האם יש צורך לבצע פירוק של הדלת הקודמת.

כמובן שהעלויות אינן קבועות ופרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא בעל המקצוע שמבצע את העבודה והעלות שהוא דורש עבורה. מחיר החלפת דלת הכניסה עשוי לנוע בטווח שבין 3,000 ל-8000 ₪, תלוי כמובן בעיקר בסוג הדלת הרצוי.

 

לקריאה נוספת: החלפת ידיות בדלת | החלפת סף דלת פלדלת